..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me e downladua dhe me e aktvizua PHOTOSHO cs3/cs2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L4ND1H4CKNumri i postimeve : 50
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Si me e downladua dhe me e aktvizua PHOTOSHO cs3/cs2   Tue Feb 24, 2009 8:07 pm

https://www.youtube.com/watch?v=LG1C7vGue80

Shikoje Video>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<
__________________
DJ_CHRIS
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me e downladua dhe me e aktvizua PHOTOSHO cs3/cs2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: