..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [b]Cili anetar ju pelqen me se shumti [/b]

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: [b]Cili anetar ju pelqen me se shumti [/b]   Fri Jan 23, 2009 3:18 pm

Cili anetar ju pelqen me se shumti

--------------------------------------------------------------------------------

Ktu mund te Folni se

per cilin antar Ju bon pershtypje me se shumti psh.

a eshte aktiv., a poston gjera ... etj
lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
[b]Cili anetar ju pelqen me se shumti [/b]
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malësisë së Gollakut , lindi këngëtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Arim Molliqi - CILI ËSHTË KUFIRI MES KOSOVËS DHE MALIT TË ZI NË BJESHKËT E ZHLEPI?
» Si dëshmonte për UÇK-në komandant Drini, i cili do të vritej pas luftës (video)
» Fatmir Halimi: Rolan Barti dhe aventura e shenjave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Pyetje & Bisedime-
Kërce tek: