..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bëne nji HDD free ne PC tuaj 7 GB

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L4ND1H4CKNumri i postimeve : 50
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Bëne nji HDD free ne PC tuaj 7 GB   Sat Mar 14, 2009 5:27 pm

spari e shkarkojm ket program dhe më pas e instaloj

http://

http://www.speedyshare.com/293815197.html

PASSWORD www.tiranalive.org

shikone si instalohet

http://i38.tinypic.com/23m8znr.jpg

http://i38.tinypic.com/2vs1zmf.jpg

Dhe nëse e lyp me startu PC eristartoni
http://i37.tinypic.com/33d8rbs.jpg
Më pas Duhet një E-Mail Me prapashtesën @gmail.com

ktu pra mundeni me hap @gmail.com

https://www.google.com/accounts/Login

si të hapim E-MAILIN

1,shkon shtyp -gmail- dhe më pas -Sign up for Gmail dhe rexhistrohesh
SHIKO
http://i35.tinypic.com/bit2rp.jpg


http://i36.tinypic.com/de3csg.jpg


http://
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bëne nji HDD free ne PC tuaj 7 GB
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: