..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mund te bllokehet interneti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L4ND1H4CKNumri i postimeve : 50
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Si mund te bllokehet interneti   Sat Mar 14, 2009 5:43 pm

Kam disa programe por shume sjan aq te efektshem a dini ndonje program te mire per te bllokuar kompjuterin, me konkretisht internetin mbasi nga perdoruesit te tjere te kompjuterit po marre ca spyware?
__________________

“Music is the one incorporeal entrance into the higher world of knowledge which comprehends mankind but which mankind cannot comprehend. ~Ludwig van Beethoven
Without music life would be a mistake. ~Friedrich Wilhelm Nietzsche
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si mund te bllokehet interneti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Interneti, si funksionon “vegla” më e fuqishme e epokës sonë
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: