..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndihme ata qe kane vBulletin te lincensuar?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
L4ND1H4CKNumri i postimeve : 50
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Ndihme ata qe kane vBulletin te lincensuar?   Sat Mar 14, 2009 5:44 pm

Kam filluar te krijoj stile per vBulletin, dhe kam nje vBulletin qe kam shkarkuar FREE. Dhe se shpejti do ta blej nje por po me duhet qe te jem i licensuar.
Seperate Forum Categories - vBulletin.org Forum
Ata qe kane license ne vBulletin ju lutem kete TXT file shkarkone dhe postojeni ketu.
Tironcui_Mizerje jam duke krijuar nje stil blu e bardhe dhe do ta hedh ne shitje nese do te me ndihmoje do ta jepja falas. Ju lutem te gjitheve


Seperate Forum Categories - vBulletin.org Forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ndihme ata qe kane vBulletin te lincensuar?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit të gjinisë asnjanëse në shqipen e sotme (VII)
» Cikël shkrimesh rreth punës me nxënës me aftësi të kufizuara mendore!
» Historia e lashtë
» Gjergj Kastrioti, Heroi në këndvështrimin e shkrimtarëve të huaj
» Agron Duro: Fjalët e huaja dhe gjuha shqipe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: