..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kur jeni regjistru n`hotmail

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Kur jeni regjistru n`hotmail   Fri Jan 23, 2009 8:42 pm

Kur jeni regjistru n`hotmail
Qe nje send qe ta dini kur jeni regjistru ne hotmail, dmth e dini sakte daten kur keni qel emailin.

Linku:
https://login.live.com/login.srf?wa=...033&id=3

Dhe shkruane e-mailin dhe passwordin edhe del data kur e keni hap emailin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Kur jeni regjistru n`hotmail
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Refik Hasani: Si mund ta konkretizojmë propozimin për themelimin e Universitetit publik në gjuhën shqipe
» Xun Çetta:Përshëndetje të nderuar/a kudo qe jeni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: