..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Any Video Converter, konvertuesi i çdo formati

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Any Video Converter, konvertuesi i çdo formati   Fri Jan 23, 2009 8:52 pm

Any Video
Converter quhet programi i ri i cili do ti japë fund mundit të
konvertimit të videove në formatet e kërkuara. Ky software është i aftë
të transfromojë formatin e kodifikuar të një videoje pa i prishur asaj
të dhënat dhe cilësinë e xhirimit. Të gjitha tipet si DivX, XviD, MOV,
MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI dhe MPEG-4 mund të ndryshohen në formatin që
të përshtatet në pak sekonda dhe videon e sheh në kohë reale. Programi
për momentin mund të shkarkohet falas në faqet e programeve dhe
përshatet me çdo lloj Windowsi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Any Video Converter, konvertuesi i çdo formati
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: