..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 !10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: !10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj.   Fri Jan 23, 2009 9:05 pm

!10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj.
Ja ketu eshte nje list e 10 virusave me te rrezikshem per desktopin e pc se juaj![/Trojan:JS/Agent.FA
TrojanDownloader:Win32/Zlob.gen!AW
Trojan:Win32/Boaxxe.B
TrojanDownloader:ASX/Wimad.gen!A
Trojan:Win32/Vundo.gen!D
Exploit:HTML/IframeRef.gen
Trojan:Win32/Wintrim.gen!A
Virus:Win32/Virut.AB
Trojan:Win32/Tibs.gen!G
Worm:Win32/Taterf.gen!C
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
!10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: