..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SI ta shikosh kapacitetin e pc tuaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: SI ta shikosh kapacitetin e pc tuaj   Fri Jan 23, 2009 9:06 pm

SI ta shikosh kapacitetin e pc tuaj
Kapaciteti i kompjuterit shikohet ne kete menyre se pari shkojm start e pastaj run tek run e shkruajm DXDIAG dhe pastaj dalin disa statatistika te kompjuterit tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
SI ta shikosh kapacitetin e pc tuaj
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: