..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndrysho Welcome Text Leni qka doni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Ndrysho Welcome Text Leni qka doni   Fri Jan 23, 2009 9:25 pm

Ndrysho Welcome Text Leni qka doni
E hapim programin,pastaj klikojm FILE---->OPEN dhe e kerkojm programin logonui.exe
i cili gjendet ne folderin system32 te WINDOWS-it.
Pastaj ne anen e majt te dritares klikojm ne STRING TABLE,pastaj te numri 1,pastaj te numri 1033.Tani aty ku lexon "welcome" e fshini ata e shkruni qysh po doni me ba.
Pastaj shkon Compile Script dhe shkon FILE-->SAVE.
Pastaj e ristartoni kompjuterin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Ndrysho Welcome Text Leni qka doni
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Dëshmor ose jo si të doni më quani por amanetin për liri Vëllezër t`ma ruani”

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: