..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tuto per telefon qe e kan ndal thirjen ne mob

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Tuto per telefon qe e kan ndal thirjen ne mob   Fri Jan 23, 2009 9:25 pm

Tuto per telefon qe e kan ndal thirjen ne mob
Dote mundohem qe ta sqaroj sa me mir
-Disa nga telefonat qe i kemi ne shpi e kan ndal thirjen ne mobil.Ne e hapim tel. dhe e presim qe te jep signal 6 here.Dhe dote mund te thirim ne mobil edhe pse e kan ndal thirjen ne mobil nga telekomi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Tuto per telefon qe e kan ndal thirjen ne mob
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: