..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Miti-Tuto per SOLITARE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Miti-Tuto per SOLITARE   Fri Jan 23, 2009 9:26 pm

Miti-Tuto per SOLITARE
Hyni ne Start Games edhe shkoni lojen Solitare kur te hyni klikoni Alt-Shift-2 dhe e shifni qka do del
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Miti-Tuto per SOLITARE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Behar Gjoka: Skënderbeu, Simboli dhe miti i tij në letrat shqipe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: