..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur??..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur??..   Fri Jan 23, 2009 9:28 pm

Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur??..
Se Pari Shkoim Keshtu. Dikujt duke folur ne Msn Ja dergon nje Foto apo nje Dokument apo diqka tjeter dhe shiko deri sa ta shkon transferim pastaj shkoim keshtu

<<<Start>>>
<<RUN>>
<<CMD>>
<<NETSTAT

shtypeni ENTER edhe del ip
Me te mira te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur??..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Milazim Kajtazi:Duke lexuarë përmbledhjen me poezi të mikut Agim Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: