..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MUZIK sekrete ne WINDOWS XP

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: MUZIK sekrete ne WINDOWS XP   Fri Jan 23, 2009 9:30 pm

MUZIK sekrete ne WINDOWS XP
1. Hapim MY COMPUTER

2. Hapim diskun C:

3. Hapim folderin WINDOWS

4. Hapim folderin system32

5. Hapim folderin oobe

6. Hapim folderin images

7. Dhe ne fund kekojm fajllin me emrin title
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
MUZIK sekrete ne WINDOWS XP
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila është agjenda sekrete politike e Edi Ramës?
» Sabit Geci më ka thënë se është shef i policisë sekrete të UÇK-së
» Vullnet Mato:PROVA SEKRETE E VAJZËS(Tregim)
» Kastriot Myftaraj: Të vërtetat e panjohura të sigurimit të shtetit
» Agim Gashi: Agnesë Gonxhe Bojaxhiu - Nënë Tereza

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: