..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 gjej tekste kengesh ne google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: gjej tekste kengesh ne google   Fri Jan 23, 2009 9:35 pm

gjej tekste kengesh ne google
Kjo tuto eshte menyra me e mire dhe me e thjeshta per te gjetu tekste kengesh ne google.com


(Zakonisht gjen vetem tekste te huaja)

1. Shkruaj emrin e kenges
2. Hapersire (Space)
3. shkruaj fjalen lyrics
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
gjej tekste kengesh ne google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letërsia shqiptare
» Tekste këngësh të vjetra

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: