..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gerrard mund të dënohet me pesë vjet burg?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Gerrard mund të dënohet me pesë vjet burg?   Fri Jan 23, 2009 9:39 pm

Gerrard mund të dënohet me pesë vjet burg?

Mesfushori ikonik i Liverpoolit, Steven Gerrard, ka mohuar akuzat për rrahje dhe sulm duke u deklaruar i pafajshëm, ndërsa tani qëndron i lirë me garanci derisa të paraqitet në Gjykatën Mbretërore me 20 mars për t’u përballur me akuzat.
Mediat njoftojnë se nëse Gerrard shpallet fajtor pas përfundimit të gjykimit, ai mund të dënohet me pesë vjet burg për shkak se është deklaruar i pafajshëm.

Kapiteni i Liverpoolit po përballet me këto akuza pasi ishte përfshirë në një përleshje në një klub nate në Liverpul më 29 dhjetor.

Përveç rrezikut për burg, 28-vjeçari mund të përjashtohet edhe nga veprimtaritë të cilat janë nën udhëheqje të FA (Football Association) që do të thotë se karriera e tij me Anglinë merr fund.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Gerrard mund të dënohet me pesë vjet burg?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 'Grupi i Llapit' dënohet me 13 vjet burgim
» Nazim Bllaca u dënua me 4.5 vjet burg
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistët
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: