..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckham: Kaka e dëshiron Real Madridin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Beckham: Kaka e dëshiron Real Madridin   Fri Jan 23, 2009 9:39 pm

Beckham: Kaka e dëshiron Real Madridin
"AS" shkruan se David Beckham ka thënë që arsyeja që Kaka nuk ka pranuar të transferohet te Manchester City, është se superylli brazilian dëshiron të luajë për Mbretërit e Real Madridit.
E përditshmja sportive ka nxitur spekulime të radhës për diçka që tashmë duket e pamundur duke llogaritur refuzimin e milionave që e bëri Kaka për të qëndruar në San Siro.

Sipas “AS”, braziliani e ka pyetur Beckhamin për kohën të cilin e ka kaluar në Real Madrid dhe se mesfushori anglez është i bindur që Kaka dëshiron të luajë për Los Merengues.

“Kaka dëshiron të shkojë në Real Madrid dhe jo te City. Mendoj se në qershor ai do të luajë për Realin. Mendoj se dikush i ka bërë telefonatë dhe ai e ka marrë vendimin”, është cituar t’i ketë thënë një miku Beckham.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Beckham: Kaka e dëshiron Real Madridin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: