..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 bama OPhone, vjen nga Kenija

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: bama OPhone, vjen nga Kenija   Fri Jan 23, 2009 9:47 pm

bama OPhone, vjen nga Kenija
Per ata persona të cilët mundohen që ta tregojnë vetem amerikan krenar vjen OPhone - mobil i krijuar per keta persona. Kompanija miPhone e cila e pa prodhuar këtë mobil nuk është munduar që të realizoj permormanca të mira per këtë mobil, për këtë arsye edhe ky mobil është kaq i thjeshtë edhe i lirë. Në shpinden e mobilit gjindet nje logo OBANA, kurse edhe në tastierin kryesor gjindet shkronja "O" si simbol i emrit OBAMA.Nga karakteristika e ketij mobili mund te veçohen: LCD ekrani prej 1,47 inçë, GSM 900/7800 dhe FM Radio.
Mobili momentalisht është në shitje në Kenija, por se shpejti do jetë edhe në ofertë në eBay, kur të ndodhin kjo gjë sigurisht që do të jetë hit tek Amerikanet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
bama OPhone, vjen nga Kenija
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Skënderbeu, Mbreti luftëtar i Shqipërisë”, vjen në atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Të Fundit-
Kërce tek: